На сторінці зібрані кредити від МФО з актуальною інформацією щодо терміну, суми кредиту і віку. Для подачі заявки перейдіть на сайт мікрофінансової компанії, клацнувши по кнопці “Оформити заявку”. Для гарантованого отримання грошей подайте кілька заявок в різні організації. Так ви зможете значно збільшити ймовірність оформлення позики.
Сортувати: Термін Відсоткова ставка Перший кредит Повторний кредит Вік
Вже протягом кількох років мікрокредитування є однією з найбільш затребуваних фінансових послуг в Україні. Популярність мікропозик пояснюється їх доступністю, зручністю і високою швидкістю переказу грошових коштів. Мікрокредит на картку можна отримати, не виходячи з дому, в день звернення, надавши мінімальний пакет документів.
Онлайн кредити надають мікрофінансові організації. Для отримання грошей не потрібно відвідувати офіс кредитора, досить правильно заповнити спеціальну форму на його офіційному сайті. У разі позитивної відповіді гроші зараховуються на банківську картку практично моментально.
Зміст:
- Вимоги до позичальників
- Умови надання мікрокредитів
- Як самостійно розрахувати відсотки
- Способи отримання мікропозики
- Як погасати кредит
- Відповідальність за невиконання зобов’язань
- Особливості пролонгації кредитного договору
- Контакти МФО, Розпорядження Нацкомфінпослуг, коди ЄДРПОУ
Вимоги до позичальників
На відміну від банків, мікрофінансові організації відносяться до нових клієнтів дуже лояльно. Взяти позику на невідкладні потреби може практично будь-який повнолітній громадянин України, навіть при наявності поганої кредитної історії. При цьому не потрібно збирати довідки з місця роботи, шукати поручителів і чекати кілька днів рішення фінансово-кредитної установи.
Незважаючи на безліч діючих МФО, вимоги у всіх приблизно однакові. Для оформлення мікропозики необхідні:
- паспорт громадянина України;
- ІПН та / або водійське посвідчення (в деяких випадках);
- банківська картка для зарахування грошей;
- електронна пошта;
- мобільний телефон.
Необхідний вік для позичальників, як правило, становить від 18 до 65 років, деякі фінансово-кредитні установи видають позики клієнтам у віці до 70 років. Обов’язковою умовою переказу грошових коштів є наявність постійної реєстрації на території України. Жителям зони АТО і Республіки Крим більшість МФК відмовляє у видачі кредиту. Зате наявність непогашених боргових зобов’язань в інших організаціях не є перешкодою для позитивної відповіді на запит.
Щоб відправити заявку, необхідно зареєструватися на офіційному сайті МФК і заповнити анкету. Вся процедура займає не більше 20-30 хвилин. Оформити заявку можна в будь-який час, видають мікрокредити цілодобово.
Умови надання мікрокредитів
Висока конкуренція між мікрофінансовими організаціями призводить до того, що умови отримання мікропозик стають все більш привабливими. Одні кредитори видають першу позику без відсотків, інші знижують ставку при другому і наступних зверненнях. Завдяки такому підходу, ви можете підібрати МФО з найбільш вигідними умовами. При заповненні анкети зверніть увагу на наступні параметри:
- Сума мікропозики. Мінімальний розмір позики варіюється в різних МФК, і в середньому становить 300-500 гривень. У деяких МФО ви можете взяти всього 100 гривень, в інших – не менше 1000 гривень. Максимальний розмір кредиту в різних компаніях також сильно відрізняється. В одних новим клієнтам готові позичити до 20 000 гривень, в інших – тільки 2 000 гривень. Максимальна сума залежить від терміну кредитування, кредитної історії, наявності непогашених боргових зобов’язань і деяких інших параметрів.
- Період кредитування. При зверненні слід враховувати, що мікропозики видаються на невеликий термін, як правило, від одного дня до двох місяців, тому перш ніж відправити анкету, оцініть свої фінансові можливості. Надсилайте заявку, якщо повністю впевнені, що повернете гроші в встановлену договором дату.
- Відсотки. Відсотки по мікрокредиту залежать від різних параметрів. На ставку впливають кредитна історія, сума і період кредитування, наявність діючих і погашених позик у конкретної мікрофінансової організації. Мінімальна процентна ставка становить 0,01% в день, максимальна – 2% в день. Однак багато фінансово-кредитних установ періодично проводять акції, скориставшись якими, ви зможете взяти першу позику під 0%.
- Швидкість обробки заявки. Одна з переваг мікрокредитів онлайн – висока швидкість відповіді на запит клієнта. Обробка заявки зазвичай не перевищує години, а гроші переводять на картку в день звернення.
Перед подачею заявки уважно вивчіть умови надання мікрокредиту без відмови. Якщо ви не розумієте якісь пункти договору, зверніться за роз’ясненнями до служби підтримки по телефону або напишіть в онлайн чат співробітникам компанії.
Як самостійно розрахувати відсотки
На офіційних сайтах всіх МФК є автоматичний розрахунок відсотків за допомогою простого онлайн калькулятора, тому перед відправленням запиту ви легко порахуєте суму боргу з урахуванням переплати. При бажанні це можна зробити і самостійно за такою формулою:
Відсотки = Сума позики x Річна ставка / Кількість днів в році x Термін кредитування
Річна ставка = Щоденна процентна ставка x Кількість днів в році
Наприклад, вам потрібні 7 000 гривен на 30 днів. Процентна ставка становить 0,5% в день. Відповідно до цієї формули, ми отримаємо:
Річна ставка = 0,5% x 365 = 182,5%
Відсотки = 7000 x 182,5 / 365 x 30 = 12775/365 x 30 = 1050 грн.
Сума до погашення = 7000 + 1050 = 8050 грн.
Як бачите, нічого складного в розрахунку немає. Звичайно, переплата по мікропозиці виходить значно більша, ніж в банку, але і процедура отримання грошей набагато простіша.
Способи отримання мікропозики
Найзручнішим і швидким способом отримання мікрокредиту без відмови є переказ на банківську картку. Однак якщо у вас її немає, ви можете вибрати і інший варіант, наприклад, замовити готівку з доставкою додому, скористатися електронним гаманцем або приїхати за грошима особисто в офіс компанії-кредитора.
За відсутності банківської картки, деякі МФК видають власні кредитки, за допомогою яких можна проводити розрахунки з мікрофінансовою організацією: позичати і погашати заборгованість. Таку картку доцільно замовляти, якщо ви плануєте і далі користуватися послугами даної компанії.
Перед тим як вибрати той чи інший спосіб, врахуйте, що від нього залежить швидкість зарахування грошових коштів. На картку і електронний гаманець гроші зазвичай приходять в протягом години, а ось на банківський рахунок переказ може прийти тільки через 3-5 днів.
Як погасати кредит
Повернення боргу хвилює відповідальних людей не менше, ніж отримання грошей, тому перед тим, як взяти кредит, ознайомтеся з варіантами погашення позики на сайті компанії-кредитора і виберіть найбільш зручний для себе. Як правило, клієнтам пропонують закривати заборгованість тим же самим способом, який використовувався під час видачі грошей. Але якщо такий варіант вам не підходить, можна вибрати інший. Головне вчасно попередити про це працівника МФО, який запропонує вам один з таких способів розрахунку:
- через особистий кабінет на сайті компанії;
- за допомогою електронного гаманця або платіжних терміналів;
- банківським переказом;
- готівкою в офісі організації-кредитора.
При виборі альтернативного способу погашення позики не дотягуйте до останнього, так як в платіжних терміналах іноді трапляються технічні збої, а банківський переказ може зайняти кілька днів.
Відповідальність за невиконання зобов’язань
Незважаючи на те, що є позичальники, які навмисне ухиляються від повернення боргу, більшість людей прагнуть виконати всі зобов’язання за договором вчасно. Але навіть у відповідальних позичальників трапляються ситуації, коли не виходить повернути гроші в строк. Якщо це сталося з вами, не варто панікувати і «ховатися» від представників МФО, інакше кредитору доведеться вдатися до списку санкцій заходами: виставити штраф за кожен день прострочення платежу і передати борг колекторському агентству або звернутися до суду.
Наслідки несплати можуть бути самими негативними: сума заборгованості збільшиться в кілька разів, а кредитна історія сильно зіпсується, і взяти позику в наступний раз буде вкрай складно.
Мікрофінансові організації зазвичай йдуть назустріч тим клієнтам, які самостійно повідомляють про те, що не можуть погасити заборгованість в строк і просять переглянути умови кредитного договору. Спеціально для таких ситуацій передбачена процедура пролонгації.
Особливості пролонгації кредитного договору
Суть пролонгації кредитного договору полягає в тому, що позичальникові дається відстрочка зі сплати основної суми боргу, вчасно необхідно погашати лише відсотки за користування мікропозик. Терміни та умови пролонгації залежать від конкретної компанії, суми боргу і ряду інших параметрів. Отримати повну і актуальну інформацію ви можете у служби підтримки по телефону або через чат.
Якщо ви розумієте, що не встигаєте розрахуватися вчасно, повідомите кредитора про необхідність пролонгації кредиту за кілька днів, повідомивши йому про це по телефону, через електронну пошту або чат. Далі дійте згідно з даними вам вказівками.
Після того, як ви повністю погасите заборгованість, мікрофінансова компанія може надати нову позику вже на більш вигідних умовах, наприклад, підвищити максимально доступну суму кредиту, знизити процентну ставку і збільшити період кредитування.
Контакти МФО, Розпорядження Нацкомфінпослуг, коди ЄДРПОУ
МФО | Юридична інформація |
---|---|
CreditPlus |
|
Є-Грошi |
|
Moneyveo |
|
Качай Гроші |
|
SOS credit |
|
Швидко Гроші |
|
Loany |
|
Money4you |
|
Credit7 |
|
Zecredit |
|
SelfieCredit |
|
SlonCredit |
|
CreditKasa |
|